Laptop Macbook Pro Touch Bar 13" 1TB Intel Core i5 10-Gen. 2.0 GHz Quad-Core Silver

Laptop Macbook Pro Touch Bar 13" 1TB Intel Core i5 10-Gen. 2.0 GHz Quad-Core Silver

Siła nowoczesnej technologii zamknięta w stylowej i kompaktowej aluminiowej obudowie – to wszystko to zaawansowany laptop Macbook Pro Touch Bar 13″ 1TB Intel Core i5 10-Gen. 2.0 GHz Quad-Core Silver. Urządzenie waży zaledwie 1,4 kg i ma i wyraźny 13 calowy wyświetlacz Retina, który dokładnie i realistycznie odtwarza obrazy w rozdzielczości 2560×1600 pikseli.

O marce

MacBook rozpoczyna swoją historię w 2006 roku, kiedy Apple porzucił procesory PowerPC na rzecz Intela.To przejście umożliwiło zmniejszenie nagrzewania się laptopa podczas pracy i zwiększenie jego wydajności. Od tego czasu firma jest na dobrej drodze do ulepszania MacBooka, wprowadzając coraz bardziej wydajne wersje tego laptopa.

Laptop Macbook Pro Touch Bar 13″ – nowy poziom wydajności

Dzięki najnowocześniejszemu procesorowi Intel Core i5 dziesiątej generacji i systemowi operacyjnemu Mac OS można pracować w dowolnym miejscu, przeglądać Internet, rozmawiać w mediach społecznościowych, czytać, oglądać filmy lub dobrze się bawić. A przy wsparciu 16 GB pamięci RAM nawet kilka aplikacji pracujących jednocześnie będzie działać płynnie i szybko, bez irytujących zawieszeń. Plus do szybkości to zwinny dysk SSD o pojemności 1 TB. Innowacyjny układ na zintegrowanej, współdzielonej karcie graficznej Iris Plus daje możliwość uzyskania nawet 80-procentowy wzrost wydajności grafiki w porównaniu do laptopów z poprzedniej generacji.To pozwala osiągnąć efektywniejszą płynność w grach, szybszy rendering 3D a także edycję wideo.

Zobacz również:

 

Doskonałe rozwiązanie w Macbook Pro 13″

Sterowanie jest jeszcze łatwiejsze dzięki paskowi Touch Bar, który reaguje na każdy ruch i podpowiada przydatne skróty. A audiofilom spodoba się Force Touch, który jeszcze bardziej ułatwi przełączanie muzyki. Ze względu na bezpieczeństwo danych skaner linii papilarnych Touch ID jest bardzo dokładny i szybki.

Wrażenia wizualne i dźwiękowe na laptopie Macbook Pro 13″

Na ekranie Retina widoczna jest głęboka czerń i wyrazista biel, dostępny jest duży wachlarz intensywnych kolorów, dzięki czemu można cieszyć widokiem soczystej zieleni roślin i czerwieni kwiatów oraz pięknego zachodu słońca. Ponadto laptop MacBook Pro 13″ wyposażony w technologię True Tone, powoduje, że odcień bieli dopasowuje się do temperatury barw otoczenia, dając bardziej autentyczny odbiór. MacBook to także piękne i wydajne brzmienie dzięki doskonałemu systemowi audio. Oglądając filmy akcji można mieć wrażenie przebywania w centrum wydarzeń, natomiast muzyka to czystość dźwięków. Wbudowany mikrofon potrafi dokładnie uchwycić głos w czasie rozmów przez FaceTime.

Laptop Macbook Pro 13″posiada więcej możliwości

Dostępne są moduły Bluetooth 5.0 i Wi-Fi do bezprzewodowego dostępu do sieci. Można podłączyć urządzenia peryferyjne przez nowoczesne porty Thunderbolt USB i wyświetlać na dużym ekranie lub wielu monitorach jednocześnie za pomocą złącza DisplayPort. Pojemna bateria (58,2 Wh) zapewnia do 10 godzin autonomii. Poza tym laptop Macbook Pro posiada funkcjonalną klawiaturę Magic Keyboard z oddzielnym klawiszem Escape umożliwiającym szybkie przełączanie widoków i trybów.