Dlaczego warto korzystać z oferty wynajmu samochodów?

Firmy wynajmujące samochody, kierują swoje oferty nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do przedsiębiorców. Wynajem krótkoterminowy wybierany jest zazwyczaj przez klientów indywidualnych, natomiast na wynajem długoterminowy decydują się przeważnie właściciele firm. Samochody miejskie wynajmowane są przez osoby prywatne, przybywające do danego miasta i pragnące bezproblemowo się po nim przemieszczać, albo chcą w szybki sposób załatwić swoje interesy czy sprawy rodzinne. Atrakcyjny dla firm wynajem długoterminowy pojazdy niesie ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim wypożyczalnia samochodów Szczecin oferuje wiele rabatów, ubezpieczenie AC w cenie czy też dodatkowo wyposażenie pojazdy.

Rodzaje wynajmu pojazdów

1. Wynajem krótkoterminowy

Wypożyczalnia samochodów Szczecin oferuje wynajem krótkoterminowy samochodu na czas od 1 doby do 30 dni. Niektóre firmy oferują także wynajem samochodów na godziny, co jest niezwykle przydatne, jeśli musimy szybko się gdzieś przemieścić, czy nasz pojazd udał się na przegląd, a potrzebujemy środka transportu. Na krótki termin albo nawet parę godzin wynajmowane są zwłaszcza samochody sportowe. Wówczas niezbędne jest wpłacenie kaucji, uiszczenie opłat przygotowawczych. Nałożony jest także limit dobowych kilometrów.

2. Wynajem średnioterminowy

Trwa od 3 do 12 miesięcy. Łączy w sobie korzyści wypożyczania samochodu z leasingiem operacyjny https://automaks.pl/wynajem-krotkoterminowy/ . Po okresie trwania umowy przeważnie można taki pojazd wykupić. Taka forma wynajmu oferowana jest zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom.

3. Wynajem długoterminowy

Zazwyczaj korzystają z niego przedsiębiorcy, dzięki czemu mogą oni poszerzyć swoją flotę pojazdów. Wypożyczalnia samochodów dostawczych jest dobrą opcją, jeśli akurat nie są przewidywane wydatki na flotę, a dzięki wynajmu odnosimy pewne zyski. Umowa podpisywana jest zazwyczaj na okres od 13 do 48 miesięcy. W pakiecie otrzymuje się czasem pewne bonusy jak między innymi samochód zastępczy, brak wpłaty początkowej czy likwidację szkód.

W jaki sposób wynająć samochód?

    Wypożyczalnia samochodów Szczecin jest dobrym rozwiązaniem, kiedy potrzebujemy samochodu w celach służbowych czy turystycznych. W punkcie stacjonarnym dopełnimy wszelkich niezbędnych formalności. W przypadku wynajmu krótkoterminowego zazwyczaj działa usługa door to door, samochód zostanie więc podstawiony w wybrane przez nas miejsce. Wypożyczalnia samochodów Szczecin umożliwia zarezerwowanie pojazdu drogą internetową lub telefoniczną. W ofercie wielu firm mamy do wyboru różne klasy i modele samochodów, wszystko zależy od naszych wymagań i potrzeb. Wypożyczalnia samochodów Szczecin w asortymencie posiada jednakowo klasyczne miejskie samochody, modele sportowe oraz limuzyny na specjalne okazje.

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów Szczecin?

Zawsze w pełni sprawny samochód

Korzystając z oferty wypożyczalni samochodów Szczecin, otrzymamy zawsze sprawne technicznie auto. To bardzo duża zaleta, szczególnie kiedy chcemy udać się w długą podróż. Będąc klientem wypożyczalni samochodów Szczecin, nie musimy obawiać się o naprawy i przeglądy pojazdu, wszystkim zajmuje się firma wynajmująca. My możemy cieszyć się z użytkowania pojazdu w nienagannym stanie.

Dostępność i proste reguły wynajmu

Wypożyczalnie samochodów cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na dużą dostępność. W każdym dużym mieście znajduje się co najmniej parę tego typu firm. Na rynku działają także firmy dostarczające swoje pojazdy do dowolnej lokalizacji, jaką wskaże klient. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie. Duża dostępność pojazdów z wypożyczalni samochodów, związana jest też z minimum formalności oraz jasnymi regułami współpracy pomiędzy firmą a klientem wypożyczalni. Wypożyczalnię samochodów w Szczecinie możemy znaleźć na przykład przy pomocy internetu, wystarczy wpisać szukaną frazę w wyszukiwarkę i już otrzymamy parę propozycji.

Samochód dostosowany do naszych potrzeb

Wypożyczalnie samochodów w Szczecinie, jak i innych miastach oferują bardzo bogaty asortyment modeli pojazdów. Samochody są bardzo różnorodne, więc z łatwością znajdziemy model, który sprosta naszym oczekiwaniom i potrzebom. W zależności od nich możemy wypożyczyć pojazd z segmentu A, B, albo pojazd klasy premium, czyli model luksusowy. W ofercie wielu wypożyczalni samochodów w Szczecinie znajdują się także auta dostawcze, które przydają się między innymi w przypadku zakupu wielkogabarytowych przedmiotów czy w trakcie przeprowadzki, kiedy nie chcemy wydawać dużo pieniędzy na specjalistyczną firmę przeprowadzkową.

Polecamy:

Atrakcyjne ceny

Dzisiaj wypożyczalnie samochodów w Szczecinie i innych dużych miastach oferują swoim klientom bardzo przystępne ceny wypożyczenia pojazdu. Oferta firm jest atrakcyjna nie tylko dla przedsiębiorców, ale i dla indywidualnych klientów, którzy także mogą sobie pozwolić na wypożyczenie pojazdu. Ceny wynajmu samochodu rozpoczynają się od około 100 złotych za dobę, przy czym często firmy nie pobierają kaucji początkowej. Zdarzają się także oferty promocyjne, znoszące na przykład limity kilometrów.

angielski francuski niemiecki hiszpański