Sztuka targowania – szybki kurs

www.baittech.pl oc.dom-dlaciebie.org.pl

Kolejną bardzo ciekawą kwestią wakacyjnych wyjazdów jest sztuka targowania, ale umiejętnego targowania. W wielu krajach jest to wręcz pożądane, jak się nie targujesz nie kupujesz. Nie mniej jednak sama technika działania, aby była skuteczna musi być dobrze opracowana.

Nie zawsze wystarczy słowo nie to za drogo, może pan opuści z ceny. Niestety, a może nawet i „stety” targowania trzeba się po prostu nauczyć. Warto już pierwszego dnia poobserwować innych turystów na targowych uliczkach, czy w eleganckich butikach.

Okazuje się być wcale nie łatwym zadaniem, ale jeżeli choć w małym stopniu dysponuje się umiejętnościami aktorskimi, nie powinno być trudno otrzymać wysoki rabat. W Polsce raczej trudno było by nawet rozpocząć rozmowę o obniżeniu ceny, dlatego też targowanie jest tak istotne za zagranicą, a nawet bardzo przyjemne. Dlatego warto pokusić się o taką ceną wskazówkę i już przed wyjazdem dowiedzieć się, gdzie warto, a gdzie raczej nie jest wskazane targowanie i cieszyć się cennymi pamiątkami w rozsądnych cenach.